Новини

Порядок і демократія запанують в Україні тільки тоді, коли ми разом станемо на перешкоді правовому нігілізму та некомпетентності...

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ>>>

Віктор Медведчук,
Голова  Ради Центру
"Правова Держава"

 

 

КОНТАКТИ

01601, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 23-Б

тел. / факс +380 44 287 71 08;

e-mail: pravovaderjava(а)ukr.net

Опитування

Чи мають органи влади оприлюднювати всі свої рішення в обов'язковому порядку?
 

 

 

 

Опубліковано закон про держслужбу PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 19 січня 2012 14:08

Закон "Про державну службу" опубліковано у виданні "Голос України".


Законом передбачено поділ посад державної служби на 5 груп (А, Б, В, Г, Д) і підгрупи; вимоги до рівня професійної компетентності особи, яка претендує на зайняття посади державної служби, тощо.

Крім того, відповідно до закону, право на держслужбу з урахуванням вимог щодо рівня професійної компетентності, мають громадяни України, яким виповнилося 18 років і які вільно володіють державною мовою.

Законом передбачається, що держслужбовцями не можуть бути особи, які мають громадянство іншої держави. Також не допускається призначення осіб на посади державної служби, на яких вони будуть безпосередньо підпорядковуватися близьким особам. Держслужбовець не має права організовувати страйки і брати в них участь

Відповідно до закону, схема посадових окладів держслужбовців щорічно визначається Кабінетом міністрів, при цьому мінімальний розмір посадового окладу чиновника не повинен бути менше, ніж 2 розміру мінімальної зарплати. Пенсія держслужбовцям призначається в розмірі 80% від їхньої зарплати. Максимальна пенсія держслужбовців не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Закон вступає в силу 1 січня 2013 р.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла відповідний закон 17 листопада 2011 року.

 
RocketTheme Joomla Templates